ІН’ЄКЦІЙНІ МЕТОДИКИ: МЕЗОТЕРАПІЯ, БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ, ЛІПОЛІТИКИ

В КУРС ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

Будні дні:
ранок, день, вечір

Вихідний день
субота та неділя

Будні дні:
1 заняття

Вихідний день:
1 заняття

ДНІ та ГОДИНИ НАВЧАННЯ МОЖНА ПІДІБРАТИ ІНДИВІДУАЛЬНО!

  • Все включено (всі витратні матеріали, препарати і моделі для відпрацювання практики)
  • По закінченню видається диплом з додатком українською та англійською мовами і сертифікат.

На кого розрахований цей семінар:

Курс розрахований на фахівців із середньою та вищою медичною освітою. І косметологів, які хочуть підвищити свою кваліфікацію і стати неймовірно затребуваними в цій сфері.

Програма курсу:

1. Поняття мезотерапія. Основні принципи мезотерапії. Визначення мезотерапії, історичний нарис.

2. Обладнання кабінету для проведення сеансу мезотерапії.

3. Види мезотерапії. Комплексний вплив на шари шкіри, вплив мезопрепаратів на клітини епідермісу та дерми, створення депо активних компонентів.

4. Огляд ринку обладнання та витратних матеріалів для мезотерапії. Фармакологічне обґрунтування мезотерапії. Критерії вибору препаратів для мезотерапії. Вимоги до препаратів. Класифікація препаратів за фармакологічною дією. Фармакологічні та хімічні характеристики препаратів. Огляд препаратів, наданих на ринку. Правила складання коктейлів.

5. Показання та протипоказання до проведення мезотерапії. Методи знеболювання (анестезія). Огляд препаратів.

6. Побічні ефекти від процедури мезотерапії. Ускладнення. Очікувані реакції. Небажані реакції. Невідкладна та Швидка допомога. Тактика поведінки фахівця.

7. Основні техніки введення препаратів: напаж (поверхневий, серединний, глибокий), папульна (середні папули, мікропапули), інфільтрація, лінійно-ретроградна (віялова, тунельна, сітка), техніка окремих вколів. Поняття армування тканин. Схеми армування.

8. Судинна підготовка (мезо-капілярна терапія).

9. Мезотерапія в антивікових процедурах. Вікові зміни шкіри обличчя. Механізми старіння шкіри. Поєднання мезотерапії з мануальними та апаратними методиками.

10. Мезотерапія при порушенні пігментації шкіри. Причини гіперпігментації. Шляхи усунення гіперпігментації шкіри. Протоколи депігментуючих процедур.

11. Мезотерапія для лікування акне і постакне. Жирна шкіра. Акне. Схеми лікування та протоколи проведення мезопроцедур. Поєднання процедур мезотерапії з мануальними та апаратними методиками.

12. Мезотерапія для лікування купероза. Патогенез купероза. Схеми лікування та протоколи проведення мезопроцедур.

13. Мезотерапія орбітальної зони. Робота з тонкою шкірою в орбітальній зоні. Особливості робіт з шиєю та декольте.

14. Мезотерапія кисті рук.

15. Ліполітичні препарати, характеристика препаратів, фармакодинаміка, огляд ринку.

16. Мезотерапія при целюліті, ожирінні. Анатомія та фізіологія жирової тканини. Ожиріння. Патогенез розвитку целюліту. Стадії целюліту. Характеристика препаратів, які використовуються для лікування целюліту і корекції фігури. Вибір технік і препаратів для проведення процедур: судинної терапії, ліполітичної терапії. Поєднання мезотерапії з іншими методиками корекції фігури і терапії целюліту.

17. Мезотерапія в лікуванні розтяжок та рубців. Процес утворення розтяжок, атрофічних, гіпертрофічних та келоїдних рубців. (Вибір технік та мезопрепаратів для лікування свіжих, застарілих розтяжок.) Схеми і протоколи процедур.

18. Мезотерапія волосистої частини голови. Схеми і протоколи процедур.

19. Біоревіталізація. Поняття біоревиталізація, біорепарація, редермалізація. Гіалуронова кислота, її види та походження. Механізм впливу біоревіталізації. Показання та протипоказання для проведення процедури біоревіталізації. Курс та періодичність процедур. Очікувані результати. Поєднання з іншими методиками. Вимоги, що пред’являються до препаратів для біоревіталізації. Огляд препаратів, представлених на ринку. Біоревіталізація, редермалізація (схеми і техніки введення препаратів).

20. Майстер-клас.

21. Відпрацювання практичних навичок на моделях.